Angielski dla dzieci w Młodzieszynie – ruszają zapisy

Drodzy Rodzice,

zapraszamy do skorzystania i zapisów na kurs języka angielskiego metodą Teddy Eddie dla najmłodszych, który organizujemy wspólnie ze szkołą językową British School z Sochaczewa. Aby umożliwić udział oraz naukę dzieciom z terenu gminy, lekcje odbywać się będą w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie oraz placówce przedszkolnej przy Szkole podstawowej w Młodzieszynie. Poprowadzi je Pani Bogumiła Gutowska, doświadczony lektor języka angielskiego.

Wiemy już, że lekcje odbywać się będą w środy i piątki (każda grupa ma spotkania 2 razy w tygodniu ). Pierwsze zajęcia zaplanowane są już na 26 lutego. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 512 055 800.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje:

Kurs prowadzony będzie dla dwóch grup:

Grupa standard – dzieci 4-5 lat, 30 spotkań po 35 minut (cena za miesiąc 160 zł – 6 rat)
Grupa ABC – dzieci 5-6 lat – 30 spotkań po 45 minut (cena za miesiąc 180 zł – 6 rat)

Kurs jest odpłatny. Podana cena za miesiąc obejmuje płatność za zajęcia. Należy nabyć  także niezbedne materiały, ktorych cena wynosi 170 zł.

Czym jest metoda Teddy Eddie? To licencjonowana oraz niezawodna metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat. Jej głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Zzajęcia pełne są komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej tj. gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska czy karty obrazkowe.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Poznaj Teddy Eddie – licencjonowaną metodę nauczania

 

  • foto-z-kulka-na-www-TE

Related posts

Skip to content