W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".
Adoptuj psa

INFORMACJE NA TEMAT ADOPCJI ZWIERZĄT
ODŁOWIONYCH NA TERENIE GMINY MŁODZIESZYN:

Urząd Gminy Młodzieszyn
ul. Wyszogrodzka 25, 95-12 Młodzieszyn
pok. nr 13
tel. (46) 864 17 59
e-mail: kzajac@mlodzieszyn.pl


Jeśli właśnie zastanawiasz się nad nowym domownikiem i nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt, Gmina Młodzieszyn ma propozycję: nie kupuj – adoptuj!

Możesz wybrać pieska dowolnej maści, wieku i rasy zapewniając mu dom i przyczynić się tym samym do oszczędności w swoim portfelu i w budżecie gminy. Poniżej prezentujemy bezdomne psy, które błąkały się po terenie Gminy Młodzieszyn, zostały wyłapane i obecnie znajdują się pod opieką Gminy Młodzieszyn.
Zwierzęta znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną, są odpchlone, odrobaczone i zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Wszystkie są zadbane, przyjaźnie nastawione do ludzi i z niecierpliwością oczekują na osoby, które zechciałyby się nimi zaopiekować i stworzyć im nowy dom.
W przypadku chęci uzyskanie bliższych informacji bądź podjęcia decyzji o adopcji któregoś z poniższych psów prosimy o kontakt z Firmą Handlowo Usługową JUSTYNA Uderz 15, 96-520 Iłów tel. (46) 864 17 59.
 
OSKAR

Oskar ma około 3 lata. Jest dużym psem, który potrzebuje czasu aby zaufać człowiekowi – teraz panicznie się go boi. Na widok człowieka ucieka do budy. Nie nadaje się do domu z innymi zwierzętami oraz dziećmi. Gołym okiem widać że pies przeszedł traumę. Nie umie chodzić na smyczy. Do nowego domu wyjedzie odrobaczony odpchlony zaszczepiony zaczipowany i wykastrowany.

ANTEK

Antek to psiak lękliwy i bojaźliwy. Ma około 10 lat. Nie lubi małych dzieci. Do nowego domu wyjedzie odrobaczony, odpchlony zaszczepiony zaczipowana i wykastrowany.

 
BUREK

Wiek około 8 lat. Jest nieufny i lękliwy. Potrzeba czasu żeby zaufał człowiekowi. Panicznie boi się człowieka – na wyciągnięcie ręki sika pod siebie. To psiak któremu człowiek musi dać dużo czasu aby go pokochał. Do nowego domu wyjedzie odrobaczony odpchlony zaszczepiony zaczipowany i wykastrowany.

BOCZEK

Boczek wiek około 7 lat. Wylękniony i wycofany. Odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Potrzebuje domu cierpliwego bez małych dzieci.

 
 
 
 
SZCZENIACZKI

7 szczeniaków. Wyrosną na dużych rozmiarów psy. Będą odrobaczone odpchlone zaszczepione, zaczipowane i wykastrowane przed adopcją.

 
HASIA

Wiek około 6 lat. Sunia z lękiem separacyjnym. Przestraszona i wylękniona. Odrobaczona odpchlona zaszczepiona zaczipowana i wykastrowana.

TRELA

Trela około 12 letnia starsza sunia. Z racji wieku już nie dowidzi (zaćma) i niedosłyszy. Ma problemy z wchodzeniem po schodach (stawy w słabej kondycji). Do nowego domu pojedzie odrobaczona odpchlona zaszczepiona zaczipowana i wykastrowana.

SASZSkip to content