Adoptuj psa

INFORMACJE NA TEMAT ADOPCJI ZWIERZĄT
ODŁOWIONYCH NA TERENIE GMINY MŁODZIESZYN:

Urząd Gminy Młodzieszyn
ul. Wyszogrodzka 25, 95-12 Młodzieszyn
pok. nr 13
tel. (46) 864 17 59


Jeśli właśnie zastanawiasz się nad nowym domownikiem i nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt, Gmina Młodzieszyn ma propozycję: nie kupuj – adoptuj!

Możesz wybrać pieska dowolnej maści, wieku i rasy zapewniając mu dom i przyczynić się tym samym do oszczędności w swoim portfelu i w budżecie gminy. Poniżej prezentujemy bezdomne psy, które błąkały się po terenie Gminy Młodzieszyn, zostały wyłapane i obecnie znajdują się pod opieką Gminy Młodzieszyn.
Zwierzęta znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną, są odpchlone, odrobaczone i zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Wszystkie są zadbane, przyjaźnie nastawione do ludzi i z niecierpliwością oczekują na osoby, które zechciałyby się nimi zaopiekować i stworzyć im nowy dom.
W przypadku chęci uzyskanie bliższych informacji bądź podjęcia decyzji o adopcji któregoś z poniższych psów prosimy o kontakt z Firmą Handlowo Usługową JUSTYNA Uderz 15, 96-520 Iłów tel. (46) 864 17 59.
 

 

MISIO to około 9 letni psiak, który waży około 50 kg. Z racji wieku ma problemy z widzeniem (nie widzi- zaćma) Nie ma w nim agresji do ludzi. Lubi dzieci. Nie toleruje kotów, ani innych samców. Ładnie chodzi na smyczy. Jest wykastrowany, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony i zaczipowany.


PASZTETOWA sunia ma około 8 lat. Jest sunią uległą, łagodną i bardzo wesołą. Nie lubi dzieci ani kotów. Kocha zabawę z innymi psami oraz uwielbia człowieka i głaskanie. Jest wykastrowana, zaszczepiona, zaczipowana, odrobaczona, odpchlona.


RUDY mały około 6 letni psiak który waży około 6 kg. Potrzebuje domu bez dzieci, wyrozumiałego i spokojnego który da mu się otworzyć. Toleruje sunie i koty, samce zależy które. Chodzi ładnie na smyczy. Rudy jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany, wykastrowany i zaszczepiony.


ALF to około 10 letni psiak, który waży około 30 kg. Jest całkowicie głuchy, już troszkę niedowidzi. Ma problemy z chodzeniem- zwyrodnienia stawów. Kocha dzieci i zabawę z nimi, lubi się przytulać. Nie toleruje kotów ani innych psów. Chodzi na smyczy. Jest wykastrowany zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony, odpchlony.


MAMA to około 6 letnia sunia która waży około 28kg . Umie chodzić na smyczy, jest bardzo grzeczną sunią o łagodnym usposobieniu. Szuka domu bez innych zwierząt- nie toleruje kotów ani innych psów. Jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana, zaszczepiona i wykastrowana.


BELMONDO to około 8 letni psiak, który waży około 27 kg. Wierzymy, że ktoś pokocha tego starszego, dużego psa. Troszkę już niedowidzi i niedosłyszy ale bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Umie chodzić na smyczy. Bardzo kocha dzieci i zabawę z nimi . Nie toleruje kotów ani psów. Jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.


Boczek wiek około 7 lat. Pies wylękniony i wycofany. Panicznie boi się człowieka i innych zwierząt. Wdrożono pracę z psem pod kontrolą behawiorysty. W przeszłości bity przez człowieka, w wyniku czego na podniesienie ręki reaguje agresją. Pies jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.


Burek wiek około 8 lat, waży około 19 kg. Jest nieufny i lękliwy. Panicznie boi się człowieka. Gdy czuje zagrożenie lub strach może ugryźć. Nie toleruje kotów ani innych psów. Chodzi na smyczy. Wdrożono pracę z psem pod kontrolą behawiorysty. Pies jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.


OSKAR wiek około 3 lat, waga około 30 kg. Jest psem lękliwym i wycofanym, Potrzebuje dużo czasu aby zaufać człowiekowi. Na widok człowieka ucieka i sika pod siebie. Nie nadaje się do domu z innymi zwierzętami oraz dziećmi. Nie umie chodzić na smyczy. Jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony , zaczipowany i wykastrowany.


 

ULEK to około 3 letni psiak który waży około 20 kg. Lubi dzieci, toleruje inne psy. Umie chodzić na smyczy. Ulek jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany, wykastrowany i zaszczepiony.


LUIZA to około 10 letnia sunia która waży około 28kg. Sunia lękliwa i agresywna. Nie toleruje dzieci, kotów i samic. Jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana, zaszczepiona i wykastrowana.


 

SYROP wiek około 1,5 -2 lata. To psiak średniej wielkości. Jest psem lękliwym i wycofanym, na próbę dotyku przez człowieka reaguje agresją. Potrzebuje dużo czasu aby zaufać człowiekowi. Nie nadaje się do domu z innymi zwierzętami oraz dziećmi. Nie umie chodzić na smyczy. Szuka bloku lub domu z bardzo wysokim ogrodzeniem. Jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony , zaczipowany i wykastrowany.

 
 
SZCZENIACZKI

Został 1 szczeniaczek. Wyrośnie na dużego psa. Odrobaczony, odpchlony zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany przed adopcją.

 

 

 


Skip to content