W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

10.06.2016 – Bezpieczna Droga do Szkoły

Informujemy, że dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Młodzieszyna oraz gmin ościennych wezmą udział w wydarzeniu o nazwie „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”. Odbędzie się ono w piątek, 10 czerwca 2016 r. na terenie Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie. Wszystkie dzieci biorące udział dostaną zestawy BRD. Odbędą się zmagania na torze rowerowym i szkoła kolarska. Uczestnicy obejrzą film dydaktyczny, a także będą mieli możliwość jazdy na symulatorze oraz spotkają się z kierowcą rajdowym. Gościem specjalnym będzie Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik.

bezpiecznadrogadoszkoly

Skip to content