Zapraszamy na wyjazd do Warszawy – zwiedzanie Sejmu i Senatu oraz Starego Miasta

Drodzy Mieszkańcy, informujemy, że zamknęliśmy zapisy na wycieczkę do Warszawy, która odbędzie się 14 kwietnia (wtorek) 2020 r. Dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie.

W programie zaplanowaliśmy zwiedzanie Sejmu i Senatu RP, spacer po Starym Mieście z przewodnikiem a także spędzenie czasu wolnego na Warszawskiej Starówce. Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w wycieczce, to nie tylko okazja by zobaczyć gdzie pracują posłowie, tworząc prawo i podejmując decyzje ważne dla państwa lecz także późniejsza możliwość miłego spędzenia czasu z rodziną czy bliskimi na Warszawskiej Starówce.

Zbiórka o godzinie 10:00 przed Urzędem Gminy Młodzieszyn.

Liczba osób ograniczona – uwaga zostało 5 miejsc.

Koszt wycieczki: 5 zł (płatne w dniu wyjazdu).

Ważne informacje dot. zwiedzania Sejmu i Senatu:

Parlament to miejsce pracy setek osób, dlatego zwiedzanie nie powinno utrudniać normalnego funkcjonowania urzędu. Prosimy więc o stosowanie się do uwag i zaleceń Straży Marszałkowskiej oraz przewodników, a także o dostosowanie ubioru i zachowania do rangi miejsca.

Prosimy, aby w miarę możliwości nie zabierać ze sobą toreb ani plecaków oraz wyłączyć telefony komórkowe. Wszyscy wchodzący są zobowiązani do przejścia przez kontrolę pirotechniczną. Dlatego prosimy o niewnoszenie do gmachu niebezpiecznych przedmiotów. Fotografowanie jest możliwe w momencie wskazanym przez przewodnika.

Related posts

Skip to content