W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Uczniowie SP Młodzieszyn i Abstrakt

 Część uczniów klas szóstych i czwartych ze Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie  spędziła ostatni piątek pod znakiem wrażeń tanecznych. Pod opieką wychowawczyń – pani Dragańskiej i pani  Woźniak , pojechali  do kino – teatru  „Mazowsze” na  coroczny pokaz zespołu „ Abstrakt”. Artyści, wśród których byli też uczniowie naszej szkoły- Katarzyna  Ciurzyńska, Sebastian Majewski, Malwina Półchłopek oraz Kacper Jelonek- zaprezentowali piękny taneczny show  oparty  na elementach powieści „ Alicja w krainie czarów”. Na scenie widzieliśmy więc nie tylko taniec, ale i grę aktorską. Tą umiejętnością wykazała się na przykład  Kasia ,  która wcieliła się w rolę samej Alicji.  Po spektaklu mogliśmy na chwilę wejść na scenę i zamienić kilka słów z tancerzami.  Ten wyjazd z pewnością obudził taneczną pasję w niejednym uczniu.

Skip to content