W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Rekolekcje wielkopostne

 Wielu uczniów naszej szkoły w trakcie rekolekcji wielkopostnych przychodziło do szkoły. Wolny czas po udziale w mszy świętej w naszym kościele przeznaczyliśmy na zajęcia artystyczne prowadzone przez nauczycieli. I tak w związku ze zbliżającymi się świętami robiliśmy wspólnie palmy wielkanocne na konkurs ogłoszony przez proboszcza naszej parafii ks. Zbigniewa Łuczaka. Zapędy co do ich wielkości można podziwiać na zdjęciach, efekt końcowy prezentuje się zatem nie tylko okazale, ale i barwnie. Palmy są piękne! Kilku uczniów wolny czas przeznaczyło na przygotowanie prac plastycznych na konkurs ogłoszony przez Szkołę Podstawową w Janowie, robiliśmy więc karty świąteczne i pisanki wielkanocne, wkładając w to dużo serca. Wiedzieliśmy, bowiem, że mają one wesprzeć akcję charytatywną dla chorej Sandry. Sandra życzymy Ci dużo zdrowia, radości i samych szczęśliwych chwil, obyś była dzielna i z uśmiechem i wiarą kroczyła przez swoje życie!!!

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. gen .bryg. F. Włada w Kamionie.

Skip to content