W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Akcja „Choinka pod choinkę” po raz kolejny w Młodzieszynie

Drodzy Mieszkańcy, wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy okres w roku. W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, wspólnie chcemy dzielić się radością. Z tej okazji, Wójt Monika Pietrzyk po raz kolejny zaprasza mieszkańców gminy Młodzieszyn do akcji „Choinka pod choinkę”, która w ubiegłym roku cieszyła się dużym zainteresowaniem.

W niedzielę 19 grudnia 2021 r. od godziny 13:00 przed Urzędem Gminy będą czekać na Państwa darmowe choinki, które są jednym z najważniejszych symboli Świąt Bożego Narodzenia.

Podobnie także do ubiegłorocznego wydarzenia, nie zabraknie słodkości, świątecznych piosenek i świątecznego nastroju.

Odwiedza nas także KGW Harde Babki z kiermaszem świątecznym oraz Kwiaciarnia Ale Bajka z loterią fantową. Głównym gościem będzie Święty Mikołaj!

Liczba choinek jest ograniczona i przysługuje mieszkańcom zamieszkałym w gminie Młodzieszyn. Obowiązuje zasada „kto pierwszy-ten lepszy”. Transport świątecznego drzewka we własnym zakresie. Prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego. My ze swojej strony także dołożymy wszelkich starań aby akcja rozdawania choinek przebiegła sprawnie i bezpiecznie. Zapraszamy!

Skip to content