W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

REKRUTACJA DZIECI DO PRZEDSZKOLA

Drodzy Rodzice!!!

Od 2.03.2015r do 16.03.2015r trwają zapisy dzieci

3,4,5 letnich do Punktu Przedszkolnego oraz Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie.

Prosimy zainteresowanych o zapoznanie się z regulaminami rekrutacji na stronie internetowej szkoły oraz składanie wniosków do sekretariatu w w/w terminach.

Zapisy dzieci z rocznika 2010  odbywać się będą po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu,  indywidualnie u pedagoga  pani Martyny Klocek,

która przeprowadzi wstępną diagnozę rozwoju dziecka.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz peselu dziecka.

Jeżeli dziecko z rocznika 2010 nie będzie wypełniało obowiązkowego  rocznego przygotowania przedszkolnego w naszej szkole, prosimy o niezwłoczne podanie adresu szkoły/placówki do której będzie uczęszczać.

Skip to content