„Mój sprawdzony przepis na słodkości pełne miłości” czyli konkurs walentynkowy dla mieszkańców

Konkurs Walentynkowy

Święto zakochanych tuż, tuż… Odwzajemniona miłość to piękne uczucie, które powinniśmy celebrować każdego dnia. Jednak jest taki dzień w roku, kiedy miłość nabiera wyjątkowego znaczenia. Z tej okazji Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w naszej walentynkowej zabawie „Mój sprawdzony przepis na słodkości pełne miłości”.

Wykonaj swój ulubiony deser w walentynkowym wydaniu. Zdjęcie i przepis wraz wypełnioną zgodą na publikację i wykorzystanie fotografii prześlij na adres mkalinowska@mlodzieszyn.pl do dnia 13 lutego 2021 r. do północy. W tytule wiadomości prosimy wpisywać: „Konkurs Walentynkowy”.

W Walentynki 14 lutego opublikujemy Państwa zdjęcia dołączając przepis na wykonany deser. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone. Rozstrzygnięcia dokona komisja, a ogłoszenie wyników nastąpi 14 lutego o godzinie 15:00. Komisja będzie brała pod uwagę liczbę polubień (lub inną reakcję na stronie facebook). Wszelkie reakcje z podejrzanych kont nie będą brane pod uwagę! Niedozwolone jest także wszelkie „kupowanie” lajków np. proponowanie korzyści materialnej w zamian za głos.

Pokaż nam swoją miłość i zawalcz o nagrody!

Wszelkie informacje i szczegóły poniżej, w regulaminie konkursu. Prosimy o zapoznanie się z załącznikami.

REGULAMIN KONKURSU Walentykowego 2021

KARTA ZGŁOSZENIA

ZGODA NA WYKORZYSTANIE FOTOGRAFII

  • 146737517_445943420095347_3663746731587966370_n
Skip to content