W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

ECDL START dla mazowieckich kadr – bezpłatne szkolenia z obsługi komputera

 Projekt pod nazwą „ECDL START dla mazowieckich kadr” – to  bezpłatne szkolenia z obsługi komputera (podstawy pracy z komputerem, podstawy pracy w sieci, przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne) finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem projektu jest  podwyższenie wiedzy, umiejętności i kompetencji osób pełnoletnich w zakresie ICT obsługi komputera, poprzez udział w cyklu w pełni bezpłatnych szkoleń, w tym szczególności nowoczesnych narzędzi informatycznych dla osób kształcących się w szkołach ponadgimnazjalnych, zawodowych, technikach, liceach z wykształceniem co najwyżej średnim oraz dla  grupy osób w wieku 25l.-64l. zatrudnionych na umowę o pracę lub umowę zlecenie bez względu na posiadane wykształcenie

Szczegółowe informacje znajdziecie również Państwo na stronie internetowej

ecdl2.dobrakadra.pl

Skip to content