W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Dzień Babci i Dziadka – 2015r.

 Z przyczyn od nas niezależnych, z niewielkim opóźnieniem odbyła się w Szkole Podstawowej im. gen. bryg. Franciszka Włada uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Jeszcze przed feriami zimowymi uczniowie wręczyli swoim babciom i dziadkom zaproszenie na tę jakże ważną w kalendarzu imprez naszej szkoły uroczystość. Program przygotowali tym razem uczniowie klas 0-III. Były więc wiersze, piosenki, pląsy, tańce. Czy program się podobał? Nie nam o tym sądzić. Jak to pięknie powiedziała jedna z babć „To przedstawienie było jak pigułka, w której zawarto całe nasze życie”. Tak, może ma rację. Było w nim trochę o młodej babci, młodym dziadku, ich dzieciństwie, odpowiedzialności, miłości do wnuków, ale też i o tym, że nasi dziadkowie nadal mają swoje marzenia i chcą być jak najdłużej kochani i potrzebni. Po akademii nasi goście mogli porozmawiać przy kawie i pysznym cieście o swoich wnukach i życiu ze znajomymi, których mimo bliskości rzadko widzą. Na pewno na twarzach naszych gości malowały się uśmiechy wywołane występem wnuków, ale też i spotkaniem ze znajomymi.

Z roku na rok liczba naszych gości wzrasta i to znacznie. Swoje wnuczęta podziwiają już nie tylko mieszkańcy naszej gminy, ale przyjeżdżają również babcie i dziadkowie z okolicznych powiatów. W tym roku szacujemy, iż w uroczystości uczestniczyło około 80 gości honorowych. Licznie stawili się również rodzice naszych uczniów, którzy dowieźli naszych gości i pomogli w przygotowaniu słodkiego poczęstunku piekąc ciasta. Dziękujemy im za to serdecznie! Chcielibyśmy równie serdecznie podziękować wszystkim Babciom i Dziadkom za to, że odwiedzili swoje wnuki w naszej szkole, za brawa i uśmiechy na twarzy! Już teraz zapraszamy do nas za rok!

Skip to content