W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Bezpłatne konsultacje w Mobilnym Punkcie Informacyjnym w Młodzieszynie – 20 maja

20 maja 2015 r. w godzinach 10.00-14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się kolejne spotkanie pracowników Punktu Informacyjnego Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych z Warszawy  z zainteresowanymi osobami na temat możliwości pozyskiwania Funduszy Unijnych w nowej perspektywie finansowania na lata 2014-2020.

Znane są już szczegóły zapisów Regionalnego Programu Operacyjnego w zakresie: Infrastruktura i Środowisko, Wiedza, Edukacja, Kultura, Rozwój. Inteligentny Rozwój, Polska Cyfrowa, Rozwój Obszarów Wiejskich, Drogi i Transport, Pomoc i wsparcie dla mikroprzedsiębiorstw, dla organizacji pozarządowych oraz pozostałych zainteresowanych.

Zapraszamy Państwa na bezpłatne, fachowe konsultacje ze źródła tj. Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

Ostatnie spotkanie odbyło się w dniu 28.04.2015r. i cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Skip to content