Zaproszenie na imprezy integracyjne

Grupa nieformalna;  J. Kisiołek, K. Żakowska, Z. Miszczak, we współpracy z FIO Mazowsze Lokalnie w ramach projektu ,,Rowerem przez Gminę Młodzieszyn- aktywność dla każdego i w każdym wieku” zaprasza wszystkich chętnych do udziału w imprezach integracyjnych;

Piknik rodzinny  na terenie przy świetlicy wiejskiej w Starych Budach,  który odbędzie się w dniu 27.08.2017r. Rozpoczęcie o godz.15.00, przewidywany koniec o godz. 20.00.

 

 

Piknik na terenie przy  Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie połączony z przejazdem rowerowym który odbędzie się w dniu 3.09.2017 r.

Trasa przejazdu rowerowego: Młodzieszyn- DPS Młodzieszyn (piknik) i powrót tą samą drogą do Młodzieszyna.

Początek i miejsce zbiórki: godz. 14.30  Młodzieszyn  przed Gminnym Ośrodkiem Kultury  (rozdanie certyfikatów uczestnictwa), miejsce docelowe: DPS Młodzieszyn, powrót tą samą trasą do Młodzieszyna, rozwiązanie imprezy przy GOK-u w Młodzieszynie.

karta zgłoszenia 03.09.

Regulamin Rowerem przez Gminę Młodzieszyn 03.09

 

Piknik połączony z przejazdem rowerowym do Witkowic,  do miejsc upamiętniających Ofiary Września 1939 r.  który odbędzie się w dniu 17.09.2017 r. 

Trasa przejazdu rowerowego: Młodzieszyn- Witkowice

Początek przejazdu i miejsce zbiórki; godz. 14.30 Młodzieszyn  przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Młodzieszynie – następnie  ul. Sochaczewska (Dzwonnica) – ul. Chodakowska  (Cmentarz w Juliopolu) – Mistrzewice – Witkowice – postój przy obelisku upamiętniającym Walki nad Bzurą  – koniec przejazdu przy OSP-Witkowice zakończony Piknikiem

karta zgłoszenia 17.09

Regulamin Rowerem przez Gminę Młodzieszyn 17.09

 

 

Skip to content