Dożynki Powiatu Sochaczewskiego w Młodzieszynie już w niedzielę 17 września. Zapraszamy!

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Młodzieszynie, Starosta Sochaczewski Jolanta Gonta oraz Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu sochaczewskiego oraz gmin ościennych na Dożynki Powiatu Sochaczewskiego, które w tym roku odbędą się na terenie Gminy Młodzieszyn w niedzielę 17 września 2023 r. Rozpoczną się one Uroczystą Mszą Świętą o godzinie 12:00 w Kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Młodzieszynie, skąd barwnym korowodem przejdziemy na teren stadionu gminnego przy ulicy Sportowej, gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości.

Jak zwykle nie zabraknie darmowych atrakcji dla dzieci takich jak:
-dmuchańce
-popcorn
-wata cukrowa
-malowanie twarzy, warkoczyki
-animacje
-fotobudka

Na scenie wystąpią: sochaczewska orkiestra dęta, dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie, dziecięco-młodzieżowy zespół pieśni i tańca „Folklorek”

O oprawę muzyczną zadbają również znani soliści i zespoły:

– Robert Rozum
– Pudzian Band
– Felivers
– Weekend
– Classic
– Dj Slave

Podczas dożynek nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu „Miodowe przysmaki ziemi sochaczewskiej”. Oprócz dobrej zabawy nie zabraknie również strefy gastronomicznej, stoisk o lokalnych wystawców. O pyszne jadło zadbają także Koła Gospodyń Wiejskich.

Szczegółowy program uroczystości zamieszczamy na poniższym plakacie.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content