W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Zapraszamy do udziału w konkursie „Andrzejkowe wróżby woskowe”

Andrzejki to czas niezwykły, kiedy to ostatni raz przed nadchodzącym adwentem urządzano zabawy i wróżby.  Najpopularniejszą z nich jest zdecydowanie lanie wosku przez klucz.

Z okazji nadchodzących Andrzejek, zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie „Andrzejkowe wróżby woskowe”.

Wykonaj tradycyjny odlew woskowy przy użyciu klucza oraz zinterpretuj kształt, który powstał. Zdjęcie i opis zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku do godz. 9:00 dnia 30 listopada 2021 r. Zamieszczając zdjęcie pod postem należy również przesłać kartę zgłoszenia stanowiącą załącznik do regulaminu i wysłać ją na email: konkurs@mlodzieszyn.pl

Konkurs adresowany jest do mieszkańców gminy Młodzieszyn. Młodsze dzieci również zachęcamy do udziału w konkursie, w tym celu mogą poprosić o pomoc rodziców.

Zachęcamy do wspólnego, rodzinnego „lania wosku”, a następnie do sfotografowania i ciekawego opisania interpretacji Waszej wróżby.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 30 listopada 2021 r. o godz. 15:00. Informacja o wszystkich nagrodzonych pracach pojawi się na naszej stornie oraz profilu na facebooku.

Przygotowaliśmy 3 nagrody za najlepiej prezentujące się i najbardziej kreatywne wpisy – Vouchery do Empiku o wartości: I miejsce 250 zł, II miejsce 200 zł, III miejsce 150 zł.

Zachęcamy do zabawy!

Regulamin-andrzejkowe-wrozby-woskowe 2021

Skip to content