Zapraszamy do udziału w konkursie „Andrzejkowe wróżby woskowe”

Z okazji nadchodzących Andrzejek, Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk po raz kolejny zaprasza do udziału w konkursie „Andrzejkowe wróżby woskowe”.

Co należy zrobić? Wykonaj tradycyjny odlew woskowy przy użyciu klucza oraz zinterpretuj kształt, który powstał. Zdjęcie i opis zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku do godz. 9:00 dnia 30 listopada 2023 r. Zamieszczając zdjęcie pod postem należy również przesłać kartę zgłoszenia stanowiącą załącznik do regulaminu i wysłać ją na email: promocja@mlodzieszyn.pl

Konkurs adresowany jest do mieszkańców gminy Młodzieszyn. Młodsze dzieci również zachęcamy do udziału w konkursie, w tym celu mogą poprosić o pomoc rodziców.

Andrzejki to czas na obrzędy, wróżenie i patrzenie w przyszłość. Zachęcamy więc do wspólnego, rodzinnego „lania wosku”, a następnie do sfotografowania i ciekawego opisania interpretacji Waszej wróżby.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 30 listopada 2023 r. do godz. 16.00. Informacja o wszystkich nagrodzonych pracach pojawi się na naszej stronie oraz profilu na facebooku.

Przygotowaliśmy 3 nagrody za najlepiej prezentujące się i najbardziej kreatywne wpisy – Karty podarunkowe do SMYKA o wartości: I miejsce 250 zł, II miejsce 200 zł, III miejsce 150 zł.

Zachęcamy do zabawy!

 Regulamin-andrzejkowe-wrozby-woskowe-2023

Skip to content