Zapraszamy do udziału w darmowych szkoleniach z obsługi komputera

Zapraszamy Mieszkańców gminy Młodzieszyn do udziału w darmowych szkoleniach komputerowych w ramach działania 10.3 uczenie się przez całe życie.

Szkolenia będą prowadzone stacjonarnie w grupach 10-cio osobowych. Zajęcia będą odbywały się 2 razy w tygodniu w godzinach, które zostaną ustalone wspólnie z uczestnikami. W przypadku dużego zainteresowania, zajęcia będą prowadzone w świetlicach miejscowości Mistrzewice, Budy Stare, Adamowa Góra, Kamion, Młodzieszyn, Janów. Sprzęt na zajęciach jest zapewniany przez beneficjenta i jest na każdych zajęciach dezynfekowany. Płyn dezynfekcyjny jest także dostępny dla uczestników. Maseczki oraz rękawiczki pozostają z kolei w gestii uczestników szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem Urzędu Gminy Młodzieszyn pod numerem (46) 864 17 50 lub o kontakt mailowy: sekretariat@mlodzieszyn.pl.
Warunkiem udziału w kursie jest wypełnienie FORMULARZA REKRUTACYJNEGO.

[pdf-embedder url=”https://mlodzieszyn.pl/wp-content/uploads/2020/10/791.Formularz-rekrutacyjny_Mazowieckie.pdf” title=”791.Formularz rekrutacyjny_Mazowieckie”]

Materiał szkoleń będzie zawierał moduły:
– internetu,
– obsługi komputera – praca na pulpicie,
– rozwiązywanie problemów (np. gdy komputer się zepsuje),
– bezpieczeństwa w sieci,
– programów biurowych (MS Word, MS Excel oraz MS PowerPoint).

Zajęcia odbywać się będą na poziomie podstawowym – A oraz rozszerzonym – B. Łączna liczba godzin szkoleniowych to 120 godzin lekcyjnych. Uczestnik szkoleń otrzymuje książkę oraz materiały szkoleniowe.

Wystarczy spełnić wymienione warunki uczestnictwa czyli:
– posiadać ukończony 25 rok życia
– posiadać maksymalnie średnie wykształcenie od uczestników do 50 roku życia (dla osób powyżej 50 r.ż. wykształcenie nie jest brane pod uwagę)
– ze szkolenia wykluczone są osoby powyżej 70 roku życia, rolnicy oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą.

„Serdecznie zapraszam Mieszkańców Gminy Młodzieszyn do wzięcia udziału w projekcie! Kurs jest w pełni darmowy i przeznaczony dla osób, które pragną zdobyć m.in. wiedzę z zakresu obsługi komputera, bezpieczeństwa w sieci, czy obsługi programów biurowych. Cieszę się, że możemy udostępnić naszym mieszkańcom możliwość zdobycia niezbędnych kompetencji komputerowych. Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy spełniają warunki uczestnictwa do wypełnienia zgłoszenia i przesłania na adres sekretariatu Urzędu Gminy Młodzieszyn. Zapraszamy!”

Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

[pdf-embedder url=”https://mlodzieszyn.pl/wp-content/uploads/2020/10/791.Formularz-rekrutacyjny_Mazowieckie.pdf” title=”791.Formularz rekrutacyjny_Mazowieckie”]

Skip to content