W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Zakończenie roku szkolnego

 Dla uczniów Szkoły Podstawowej w Janowie wakacje zaczęły się już wczoraj, jednak uczniowie z pozostałych szkół na terenie Gminy Młodzieszyn dziś opuścili mury szkół.

W uroczystościach zakończenia roku szkolnego wzięła udział Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk-Połubińska oraz Sekretarz Gminy Zofia Fabisiak.

Podczas uroczystości zostały wręczone uczniom „Nagrody Wójta Gminy Młodzieszyn” za najlepsze wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe:

Gimnazjum w Młodzieszynie:

Maja Kisiołek

Olga Gołdych

Ewelina Zielonka

Angelika Pawlicka

Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie:

Katarzyna Ciurzyńska

Amelia Kęska

Aleksandra Szymczak

Szkoła Podstawowa w Janowie:

Kamila Krzyżanowska

Natalia Jesiołowska

Dorota Niewiadomska

Szkoła Podstawowa w Kamionie:

Natalia Budek

Wiktoria Grabowska

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, dużo zabawy i wypoczynku, oraz aby pełni entuzjazmu i sił do nauki wrócili do szkół we wrześniu!

Skip to content