W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Wysoka pozycja w ogólnopolskim Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej”

Miło nam Państwa poinformować, że Gmina Młodzieszyn znalazła się na 363 pozycji w Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej” w kategorii gmin wiejskich, spośród 1533 gmin – co daje drugie miejsce w powiecie sochaczewskim.  Wyniki rankingu samorządów opracowywane były na podstawie danych za 2020 rok.

Ranking Samorządów „Rzeczpospolitej” jest uznawany za jeden z najbardziej prestiżowych, wiarygodnych w Polsce. Redakcja „Rzeczpospolitej” ocenia dokonania lokalnych władz w Polsce, pozwala wyłonić i pokazać te samorządy, które najlepiej dbają o swój rozwój. Ranking ocenia dbałość władz samorządowych o jakość życia mieszkańców, aspekty ekonomiczne, środowiskowe, społeczne oraz jakość zarządzania. 

2020 rok dla wszystkich samorządów był trudny ze względu na pandemię. Tym bardziej  cieszy pozycja Gminy Młodzieszyn, która pokazuje, że mimo trudności, starania władz samorządowych oraz mieszkańców wspierających rozwój gminy, mają przełożenie na efekty. Jest to motywacja do dalszego rozwoju Gminy Młodzieszyn w kolejnych latach.

Skip to content