WIELKI MECZ GMIN Rybno vs Młodzieszyn

Wójt gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk oraz wójt gminy Rybno Damian Jaworski serdecznie zapraszają na Wielki Mecz Gmin Rybno vs Młodzieszyn, który odbędzie się już 4 października o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Wyszogrodzkiej 10 w Rybnie. Zapraszamy mieszkańców do uczestnictwa w wydarzeniu oraz do kibicowania. 

Zawodnicy z gmin Rybno oraz Młodzieszyn zmierzą się podczas meczu piłki nożnej, gdzie nagrodą będą puchary oraz medale wręczone przez wójt gminy Młodzieszyn Monikę Pietrzyk oraz wójta gminy Rybno Damiana Jaworskiego.

„Jak wiemy, gmina Młodzieszyn zawsze wspiera i uczestniczy w wydarzeniach sportowych. Tym razem zapraszamy Państwa do udziału w meczu piłki nożnej, który będzie wspaniałą okazją do integracji oraz dobrej zabawy. Czym byłby jednak mecz bez kibiców? Zapraszamy więc naszych mieszkańców oraz sąsiednie gminy do udziału w kibicowaniu.” – podkreśla Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk 

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich wytycznych epidemiologicznych, zapewniamy maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, które będą dostępne na miejscu. Zapraszamy!

Regulamin Turnieju Piłki Nożnej

Related posts

Skip to content