W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Wielki 30 Finał WOŚP przed nami! Możesz przekazać gadżety na licytację!

Wielkimi krokami zbliża się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W roku ubiegłym nie mogliśmy się spotkać, ale „pokonaliśmy pandemię” i graliśmy z orkiestrą on-line! W tym roku również się nie poddajemy i działamy w myśl hasła „do końca świata i jeden dzień dłużej”.
Gmina Młodzieszyn i jej mieszkańcy co roku włączają się w pomoc potrzebującym. W tym roku gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci

Tymczasem prosimy wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc o podarowanie gadżetów z przeznaczeniem na licytacje online.Przedmioty można przynosić do sekretariatu Urzędu Gminy Młodzieszyn. Razem możemy więcej!  
Wiemy, że macie wielkie serca i liczymy na Wasze wsparcie Siema!

 

Skip to content