Wakacje z GOK w Młodzieszynie

Rodzinnie i rekreacyjnie czyli wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Młodzieszynie. W tym roku, nie zabraknie zajęć plastycznych, ciekawych warsztatów, inscenizacji tanecznych czy zajęć fitness. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

ARTYSTYCZNE LATO

Jak co roku zapraszamy na zajęcia plastyczne pod nazwą ARTYSTYCZNE LATO.
W tym roku organizujemy zajęcia w dwóch grupach wiekowych.

Dla dzieci w wieku 7-11 lat proponujemy:
od 13 do 15 lipca (poniedziałek, wtorek, środa) w godzinach 11.00-13.00 zajęcia: Ptaszki na gałęzi, Żaba – organizer, Kolorowe motyle.
od 20 do 22 lipca (poniedziałek, wtorek, środa) w godzinach 11.00-13.00 zajęcia: Wełniane stworki, Rajskie ptaszki, Sowa – breloczek.

Dla młodzieży od 12 lat proponujemy:
10 i 11 lipca (czwartek i piątek) w godzinach 14.00-16.00 Warsztaty MAKRAMY – breloczki i kolczyki
16 i 17 lipca (czwartek i piątek) w godzinach 14.00-16.00 Warsztaty WITRAŻU – zawieszki i witrażowe ptaszki

Zapisy na warsztaty z opłatą 10 zł za 1 dzień warsztatów z wypełnioną deklaracją przyjmujemy w GOK od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00. Liczba miejsc ograniczona (max 10 osób). 

Poza tym w GOK w czasie wakacji prowadzone są zajęcia:

Inscenizacje Taneczne

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na warsztaty taneczne pod nazwą Inscenizacje Taneczne, które odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 18.00-19.00 i przeznaczone są dla młodzieży w wieku 7-12 lat. Opłata miesięczna wynosi 50 zł od osoby.

Fitness dla pań

We wtorki i czwartki zapraszamy panie na zajęcia fitness w godz. 19.15-20.05. Opłata miesięczna wynosi 70 zł.

Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci

W GOK w poniedziałki i środy odbywają się wakacyjne zajęcia nauki języka angielskiego prowadzone metodą TEDDY EDDIE. Wszelkich informacji na ten temat udziela British School Sochaczew.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie organizuje w lipcu dwie wakacyjne wycieczki rodzinne.

Sobota 18 lipca – wycieczka do Parku Rozrywki JULINEK.

JULINEK oferuje przyjeżdżającym: park linowy, ścianę wspinaczkową, krainę dmuchańców, mini golfa, wystawę sztuki cyrkowej i plac zabaw. Tego dnia będą również dodatkowe atrakcje związane z „Weekendem superbohaterów” – będzie można zobaczyć cyrkowe show fantastycznej czwórki oraz wielką paradę cyrkową zakończoną pokazem. Na dzieci czekają wodne atrakcje, dlatego warto zabrać dla nich stroje kąpielowe, ręczniki i ubranie na zmianę.
Więcej o Julinku dowiecie się na stronie: www.julinek.com.pl

Opłata za wycieczkę dla osób, które będą korzystały z atrakcji – 40 zł, dla opiekunów – 15 zł. Planowany wyjazd o godz. 9.00 spod biblioteki w Kamionie, o 9.10 spod GOK w Młodzieszynie i o 9.20 z Adamowej Góry. Powrót ok. godz. 17.00

Czwartek 23 lipca – wycieczka do Dzielnicy Filmowej w Zalesiu Górnym

Po Dzielnicy Filmowej oprowadzi nas przewodnik. Można tam zobaczyć repliki samochodów i 30 replik robotów znanych z popularnych produkcji filmowych. Jest tam również strefa militarna, mini golf, małpi gaj, teren gier plenerowych XXL, dinozaury, ludziki z żołędzi oraz munster tracki. Po 2-godzinnym zwiedzaniu z przewodnikiem będzie ognisko z kiełbaskami, a potem 2 godziny czasu wolnego. Więcej o tym parku rozrywki dowiecie się na stronie: www. dzielnicafilmowa.pl
Opłata za wycieczkę wynosi 35 zł od dziecka i 40 zł od osoby dorosłej.
Planowany wyjazd o godz. 9.00 spod biblioteki w Kamionie, o 9.10 spod GOK w Młodzieszynie i o 9.20 z Adamowej Góry. Powrót ok. godz. 17.00

Jak zawsze naszą aktywność wspiera Wójt gminy Moniki Pietrzyk, która zapewniła bezpłatny transport dla osób korzystających z wycieczki, zmniejszając tym samym ich koszt. Musimy jednak pamiętać o bezpieczeństwie związanym z COVID-19. Osoby wyjeżdżające muszą wypełnić specjalną deklarację, że mają świadomość o istniejącym zagrożeniu i biorą na siebie pełną odpowiedzialność za udział w wycieczce w czasie pandemii COVID-19 oraz deklarują, że wezmą udział w wycieczce tylko wtedy, gdy będą tego dnia zdrowe.
Zapisy z wpłatą i wypełnioną deklaracją przyjmujemy w GOK od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00.

Zapraszamy!

Zdjęcia Julinek oraz archiwalne z zajęć w GOK

Related posts

Skip to content