W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej im. płk Ludwika Głowackiego w Janowie

W dniu 1 września 2016 roku Wójt Gminy Młodzieszyn, p. Monika Pietrzyk, uczestniczyła w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Janowie. W tym roku było to wyjątkowe rozpoczęcie, gdyż nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora szkoły. Pani Wójt powierzyła tę funkcję na okres pięciu lat wieloletniemu nauczycielowi tej szkoły,  p. Leszkowi Borkowskiemu. Następnie w kilku ciepłych słowach zwróciła się do uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Na koniec złożyła wszystkim serdeczne życzenia. Później głos zabrał nowy dyrektor, który już oficjalnie powitał wszystkich zgromadzonych. Podziękował pani Wójt, przedstawił Radę Pedagogiczną i organizację roku szkolnego. Następnie, całej społeczności szkolnej złożył życzenia spokojnej i efektywnej pracy. Potem były kwiaty i wiele ciepłych słów. Na koniec uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

DSCN8968DSCN8978DSCN8985DSCN8986DSCN8988DSCN8993DSCN8997DSCN8999DSCN9004

Skip to content