Trwa przebudowa dróg na osiedlu za lasem w Młodzieszynie

Szanowni Państwo, miło nam poinformować o pracach związanych z przebudową dróg w m. Młodzieszyn – tj. ul. Konwaliowa, Brzozowa, Sosnowa, Leśna. Inwestycja jest realizowana w ramach zadania pn. „Budowa, przebudowa, modernizacja dróg w Gminie Młodzieszyn”.

Przebudowa ul. Konwaliowej w m. Młodzieszyn obejmuje swym zakresem odcinek drogi o długości ok. 300mb. W ramach inwestycji zostanie wykonana nowa nawierzchnia asfaltowa wraz z obustronnymi poboczami z kruszywa łamanego.

Przebudowa ul. Brzozowej oraz ul. Sosnowej w m. Młodzieszyn obejmuje swym zakresem odcinki dróg o łącznej długości ok. 377mb. W ramach inwestycji zostanie wykonana nowa nawierzchnia asfaltowa wraz z obustronnymi poboczami z kruszywa łamanego.

Przebudowa ul. Leśnej w m. Młodzieszyn obejmuje swym zakresem odcinek drogi o długości ok. 288mb. W ramach inwestycji zostanie wykonana nowa nawierzchnia asfaltowa wraz z obustronnymi poboczami z kruszywa łamanego.

Gmina Młodzieszyn otrzymała dofinansowanie z programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 4.624.981,88 złotych, stanowiące 95% całej inwestycji. Łączna wartość zadania wyniesie 4.868.401,98 zł brutto. Inwestycja obejmuje 13 odcinków dróg o łącznej długości ok. 9,1 km oraz chodnik o długości 257 mb.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych  prac.

Cieszy nas bardzo, że poprzez tę inwestycję, jak i wcześniejsze budowy, przebudowy i modernizacje  nawierzchni dróg gminnych, zmienia się na lepsze jakość życia mieszkańców Gminy Młodzieszyn. – podkreśla Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

Skip to content