W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Święty Mikołaj z prezentami odwiedzi potrzebujących mieszkańców Gminy Młodzieszyn

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pachnący choinką, pełen magii i radości.  Magia tych świąt polega na tym, że chcemy pomagać i dobrem dzielimy się z innymi, nie możemy pozwolić by ktoś potrzebujący pozostał bez wsparcia.

Jak co roku, Wójt Gminy Młodzieszyn – Monika Pietrzyk pamięta o osobach samotnych i rodzinach potrzebujących, przygotowując wspólnie z GOPS w Młodzieszynie paczki świąteczne.  Ponownie w tym roku zostaną one dostarczone, dzięki wsparciu  druhów OSP z terenu naszej gminy.  Planowane dostarczenie paczek świątecznych nastąpi w dniach 4 grudnia 2021r. oraz 5 grudnia 2021r.  z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych.

 

Skip to content