W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej w Janowie

10 listopada w naszej szkole odbył się apel z okazji św. Niepodległości. 11 listopada to święto szczególnie bliskie sercom wszystkich Polaków. Jest to dzień, w którym wspominamy odzyskanie przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Z tej okazji uczniowie klasy 4 i 6 pod kierunkiem p. Mirosławy Winnickiej przygotowali uroczysty apel w czasie którego, wierszem i piosenką przypomnieli ówczesne wydarzenia. W prezentacji multimedialnej przedstawili historię Polski począwszy od utraty niepodległości, poprzez podejmowane próby wyzwolenia kraju, aż do zakończenia I wojny światowej, kiedy Polska odzyskała wolność. Kolejna prezentacja przybliżyła nam postać wielkiego Polaka, Józefa Piłsudskiego.

fot. Bogusława Kulińska

  • DSCN9575
  • DSCN9594
  • DSCN9591

Skip to content