W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Spektakl „WYSPA” już 2 kwietnia – zapraszamy!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie zaprasza 2 kwietnia 2017 r. o godz. 18:30 na tragikomedię „Wyspa” w wykonaniu aktorów scen warszawskich.

Autor sztuki: Piotr Stawski

Reżyseria: Piotr Stawski oraz Przemysław Niedzielski

Wykonanie: Piotr Stawski oraz Przemysław Niedzielski

Czas trwania spektaklu: 1h 15 min

Rodzaj sztuki: Tragikomedia

Spektakl opowiada o katastrofalnym spotkaniu dwóch braci, którzy na pogrzebie ojca postanawiają wyznać sobie wszystkie zażyłości. Skutkiem owych zwierzeń jest uprowadzenie jednego z braci, dwie próby samobójcze, przedawkowanie leków antydepresyjnych oraz porwanie policyjnego helikoptera… Tragikomedia z dawką czarnego humoru łączy klimat filmu komediowego „ Zgon na pogrzebie” z dramatyczną historią pogubionego rodzeństwa.

Cena biletu: 20 zł do nabycia w GOK w Młodzieszynie, Wyszogrodzka 25, tel. 46-861 64 54, 501 513 934. Liczba miejsc ograniczona!

Skip to content