W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

SP w Kamionie – Spotkanie dzieci z Policjantkami

Jesień i zima to pory roku sprzyjające wypadkom drogowym, których ofiarami są piesi, a wśród nich również uczniowie. Celem spotkanie z Paniami policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, które odbyło się w naszej szkole w dniu 3 października 2016 roku, było uświadomienie dzieciom, jak wielki wpływ na ich bezpieczeństwo ma znajomość zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

W trakcie spotkania Panie policjantki przypomniały naszym uczniom o tych zasadach. Poruszyły również inne zagadnienia, np. co zrobić, gdy zaatakuje nas pies oraz jak się zachować względem osób nieznajomych.

  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC

Po spotkaniu wszystkie dzieci otrzymały odblaskowe breloczki i opaski.

Skip to content