W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Rodzice na rzecz bezpieczeństwa

 W poniedziałek 23 marca dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt.: „ I ty odpowiadasz za swoje bezpieczeństwo” . Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że przygotowali je rodzice uczniów klasy II pod kierunkiem wychowawczyni- pani Barbary Sieczkowskiej. W zabawny, a zarazem przekonujący sposób zainscenizowali sytuacje, w których należy zachować szczególną ostrożność – będąc samemu w domu, kontaktując się z nieznajomą osobą, czy odbierając dziwne telefony. Niecodzienni artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. To nie pierwszy raz, gdy rodzice włączają się w przekazywanie ważnych treści wychowawczych , nie ograniczając się tylko do własnych pociech. Miejmy nadzieję, że stanie się to naszą szkolną tradycją.

Skip to content