W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Przy wigilijnym stole

9 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury przy wigilijnym stole spotkali się samorządowcy z gminy Młodzieszyn. Na początku zaprezentowały się dzieci z miejscowego gimnazjum z programem kolęd, wprowadzając wszystkich zebranych w zadumę i przedświąteczny nastrój. Brzmienie instrumentów i zapach potraw wigilijnych sprawiły, że wszyscy poczuli świąteczny klimat.

Następnie głos zabrała Monika Pietrzyk Wójt Gminy Młodzieszyn, która przywitała wszystkich zebranych gości wśród których byli: Jolanta Gonta Starosta Powiatu Sochaczewskiego, ksiądz Stanisław Łubian, ksiądz Stefan Samborski, Joanna Zimniak Przewodnicząca Rady Gminy oraz radni gminy Młodzieszyn, sołtysi, dyrektorzy szkół, kierownicy jednostek podległych i pracownicy urzędu.

Następnie fragment Pisma Świętego odczytał  ksiądz Stefan Samborski, po czym przystąpiono do łamania się opłatkiem. Nie zabrakło wspomnień i rodzinnej atmosfery, która dała się odczuć wśród wszystkich przybyłych gości. 

Skip to content