W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Przeciwdziałamy agresji

 Członkowie koła polonistycznego i Samorządu Uczniowskiego zaprezentowali szkolnej społeczności przedstawienie na temat agresji. Bohater inscenizacji to chłopiec, który słuchając diabelskich podszeptów, nie potrafi odpowiednio zachować się ani wobec swojej mamy, ani wobec młodszych uczniów. Dopiero podpowiedzi „ Anioła” i pomoc starszego kolegi kierują go na właściwą ścieżkę. Akcję z zainteresowaniem śledzili zarówno starsi, jak młodsi uczniowie, tym bardziej że na sali gościliśmy przedstawicieli lokalnego posterunku policji, którzy po przedstawieniu także zabrali głos i podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat niepożądanych zachowań wśród młodzieży.

Skip to content