W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Prace remontowe mostu w Witkowicach. Przedłużony termin prowadzonych prac !!!

Drodzy Państwo, mieszkańcy Gminy Młodzieszyn oraz wszyscy użytkownicy ruchu drogowego korzystający z przeprawy przez rzekę Bzurę w miejscowości Witkowice, chcielibyśmy poinformować Państwa o prowadzonych pracach remontowych mostu w miejscowości Witkowice. W trakcie prowadzonych prac stwierdzono znacząco większe uszkodzenia płyt będących nawierzchnią mostu, wykonawca poinformował nas, iż w związku z koniecznością rzetelnego i starannego wykonania prac remontowo konserwatorskich termin oddania mostu do użytkowania zostanie przesunięty.
Wykonawca zadeklarował wykonanie prac remontowych i oddanie mostu w użytkowanie od dnia 15.04.2017 r.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy jednakże wykonane prace zwiększą bezpieczeństwo użytkowników przeprawy i przedłużą znacząco czas eksploatacji obiektu mostowego.

 

 

Skip to content