W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Powiatowy konkurs dziennikarski

W dniu 9 czerwca 2016 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sochaczewie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w powiatowym konkursie dziennikarskim pod hasłem: „ Jak zostać rzetelnym i interesującym dziennikarzem w epoce informacji”. Organizatorami konkursu byli: Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich oraz Powiatowy Zespół Edukacji , Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie. Miło jest nam ogłosić, że prace naszych uczniów zostały zauważone i docenione. Wyróżnienie otrzymali : uczniowie Gimnazjum za gazetkę „Styk”, oraz nagrodę specjalną za gazetkę „ Młodziesz”, II miejsce w konkursie w kategorii indywidualnej gimnazjów otrzymała Patrycja Zielonka uczennica klasy II B za artykuł „ Co można robić w ciągu 45 minut na lekcji ”. Gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że nagrody będą zachętą do pracy także w przyszłości.

Przechwytywanie

Skip to content