W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Postępy prac przy budowie kompleksu lekkoatletycznego w Młodzieszynie

„Przebudowa kompleksu lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Młodzieszynie – wariant 400 m – treningowy” przebiega bardzo sprawnie i zgodnie z harmonogramem prac.

Na obecnym etapie wykonana jest już nawierzchnia z trawy syntetycznej na boisku do piłki nożnej oraz większość ciągów komunikacyjnych. Bardzo zaawansowane są prace przy budowie bieżni – przygotowana jest podbudowa pod wylewkę betonową. Widać też już prace wykończeniowe, szczególnie młodą trawę na nieutwardzonych powierzchniach.

„Bardzo nas cieszą postępy prac. Pomimo zmiennej pogody wszystko przebiega zgodnie z planem. Jest to długo wyczekiwana inwestycja na którą z niecierpliwością czekamy. Nowy kompleks sportowy wpłynie na podniesienie poziomu aktywności fizycznej naszych mieszkańców, zapewni możliwość rozwijania sportowych pasji a w przyszłości pozwoli także na organizację zawodów w nowoczesnych warunkach.” – dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

 

  • kompleks lekkoatletyczny Młodzieszyn (16)
  • kompleks lekkoatletyczny Młodzieszyn (14)
  • kompleks lekkoatletyczny Młodzieszyn (4)
  • kompleks lekkoatletyczny Młodzieszyn (6)
  • kompleks lekkoatletyczny Młodzieszyn (3)
  • kompleks lekkoatletyczny Młodzieszyn (12)
  • kompleks lekkoatletyczny Młodzieszyn (17)

 

Skip to content