W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Podsumowaliśmy 2021 rok!

Zapraszamy do obejrzenia filmików z imprez kulturalnych oraz inwestycji zrealizowanych na trenie Gminy Młodzieszyn w 2021 roku.
Drogi, oświetlenie, obiekty sportowe, miliony złotych dotacji i wiele innych. Wiele jeszcze przed nami, lecz cieszymy się z każdego nowego odcinka drogi, zmodernizowanego oświetlenia, czy dofinansowania.
 
„Dziękuję wszystkim, którzy swoją pracą przyczynili się do pozyskania środków na dofinansowanie wszystkich przeprowadzonych prac a także za pomoc oraz wsparcie w organizacji  imprez – w dobrym zespole można osiągnąć wiele i odnieść zaplanowany sukces. Dziękuję naszym mieszkańcom za cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie. Przed nami nowy rok. Podejmujemy kolejne działania żeby Was nie zawieść żebyście byli zadowoleni z Nas jak do tej pory.-podsumowuje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk”
 
Tymczasem przedstawiamy Państwu skrót wydarzeń oraz inwestycji z 2021 roku. Działo się bardzo wiele a mamy siłę na jeszcze więcej !!! Kolejny rok to przede wszystkim kontynuacja rozpoczętych projektów, dlatego zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej www.mlodzieszyn.pl oraz fanpage na facebooku, gdzie na bieżąco publikujemy informacje z realizacji przedsięwzięć.
 
 
 
 
Skip to content