Podnieś swoje kompetencje komputerowe! Ruszyły zapisy na bezpłatny kurs

W Gminie Młodzieszyn rusza kurs komputerowy. Dzięki dołączeniu do projektu pn. Szkolenia z języka angielskiego i ICT dla osób z województwa mazowieckiego”, już wkrótce każdy mieszkaniec gminy powyżej 25 r. ż. będzie mógł poprawić swoją wiedzę z zakresu wykorzystania sprzętu komputerowego.Zajęcia będą odbywały się w 12-osobowych grupach, w trybie stacjonarnym bądź w on-line.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na naszej stronie internetowej (POBIERZ FORMULARZ).
Termin składania zgłoszeń – do 31 stycznia 2022 r.
Wypełniony formularz należy dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Urząd Gminy Młodzieszyn, ul. Wyszogrodzka 25, 96-512 Młodzieszyn. Dokładny termin rozpoczęcia i lokalizacji kursu podany będzie po przeprowadzeniu weryfikacji zgłoszeń.

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę z zakresu obsługi komputera, zwiększyć swoje „e-umiejętności”, zapraszamy do udziału w bezpłatnym kursie.
Więcej informacji pod numerem telefonu (46) 864 17 67, oraz w Urzędzie Gminy Młodzieszyn pok. nr 15 (I piętro).

Projekt pn. Szkolenia z języka angielskiego i ICT dla osób z województwa mazowieckiego”, nr RPMA. 10.02.00-14-c924/19, realizowany przez Pretender Adrian Wronka (Projektodawca) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Skip to content