W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Plac zabaw Mistrzewice

Drodzy Państwo, pragniemy poinformować Naszych mieszkańców o funkcjonowaniu i zaprosić do korzystania z placu zabaw zlokalizowanego przy Świetlicy Wiejskiej w Mistrzewicach. W ramach funduszu sołeckiego Sołectwa Mistrzewice w 2015 r. zostały zakupione i zamontowane elementy placu zabaw w postaci: bujaka sprężynowego, zjeżdżalni oraz podwójnej huśtawki. W bieżącym roku 2016 Gmina Młodzieszyn z własnych środków finansowych wykonała prace pozwalające na użytkowanie placu zabaw, przeniesiono słup energetyczny oraz obniżono studnię rewizyjną instalacji kanalizacyjnej, celem zapewnienia bezpieczeństwa osobom odwiedzającym i korzystającym z placu zabaw.

Serdecznie zapraszamy naszych najmłodszych mieszkańców.

  • Plac zabaw Mistrzewice zd nr 1
  • Plac zabaw Mistrzewice zd nr 2
Skip to content