W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Piknik Rodzinny

 Aby zachować coroczną tradycję, 27 maja zorganizowany został w naszej szkole Piknik Rodziny, święto, które łączy obchody Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka. Obecni byli więc nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także rodzice i goście. Po ciepłych, serdecznych życzeniach oraz powitaniu przez panią dyrektor Małgorzatę Malczewską, rozpoczęliśmy od występów koła teatralnego pod kierunkiem pani Mirosławy Ptaszek. Członkowie koła w krótkich scenkach, skonfrontowali wyobrażenia dzieci na temat dorosłości z rzeczywistością, nie zawsze do nich przystającą. Swoje zdolności zaprezentowali też najmłodsi uczniowie z koła tanecznego. Potem nastąpił wielki finał konkursu Idol, przygotowany przez pana Dariusza Kosińskiego. Wybór był bardzo trudny, ale jury pod przewodnictwem pani Małgorzaty Malczewskiej, wyłoniło zwycięzcę. Idolem 2015r został Michał Żakowski z klasy VIa, który wykonał piosenkę „ Bo jak nie my, to kto”.

Wspaniale zaśpiewali dla nas: Kacper Chaber, Emilka Bartłoszewska oraz ulubieniec jury i publiczności Kacper Pisarek. Następnie wszyscy bawili się z wodzirejem panem Piotrem Milczarkiem, pląsając w rytm popularnych przebojów. Po tych emocjach udaliśmy się przed szkołę , gdzie pani wójt Monika Pietrzyk- Połubińska, przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Lachowicz oraz przedstawiciele dzieci klas O, dokonali otwarcia nowego placu zabaw, obecna była też pani sekretarz Zofia Fabisiak, a także ksiądz Dariusz Kuźmiński , który poświęcił nowe miejsce zabaw dla najmłodszych. Kolejnym punktem programu było ognisko i pieczenie kiełbasek. Żądni dodatkowych wrażeń mogliśmy także raczyć się watą cukrową i prażoną kukurydzą, jak również wziąć udział w zawodach sportowych. Panie z Przedszkola i klas O zaprosiły rodziców na spotkania w klasach i wspaniałe torty z okazji Dnia Matki i Ojca.

Ten miły dzień zakończyliśmy obejrzeniem programu muzycznego przygotowanego przez zespół muzyków Wirtuoz pod hasłem Koncertowy zawrót głowy- „ Bitwa na smyczki”, który na pewno pogłębił nasza wiedzę na temat muzyki poważnej, choć  wcale  taki poważny nie był.

Dziękujemy sponsorom pani Iwonie i Dariuszowi Adamczyk za podarowane pyszne lody, które wszystkim bardzo smakowały. Składamy podziękowanie Pani Wójt Monice Pietrzyk Połubińskiej za słodycze i serdeczne wesołe życzenia, wszystkim rodzicom, zaproszonym gościom Pani Zofii Fabisiak, Ks. Proboszczowi Dariuszowi Kuźmińskiemu, Radzie Rodziców: Katarzynie Lachowicz i Ewie Żakowskiej oraz Pani Katarzynie Wiśniewskiej, która malowała na twarzach wspaniałe wzory wszystkim chętnym dzieciakom. Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Obsługi i Administracji.

Skip to content