Paczki świąteczne dla osób samotnych i rodzin potrzebujących

Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. To nie tylko przygotowania do świąt, lecz także chwila, w której bardziej otwieramy się na drugiego człowieka. Chcemy, aby wszyscy, którym w życiu jest ciężko, chociaż w tym czasie poczuli się lepiej.

W związku z tym, 1 grudnia 2023r. do Urzędu Gminy Młodzieszyn zostały dostarczone paczki świąteczne, które druhowie z OSP z terenu gminy Młodzieszyn przekażą do osób samotnych i potrzebujących rodzin. Osoby te otrzymają paczki świąteczne w dniach 1-3 grudnia 2023r.

„Nadchodzą święta – czas niezwykle ciepły i radosny. Aby tradycji stało się zadość, również i w tym roku, wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Młodzieszynie zorganizowaliśmy akcję przekazania paczek świątecznych. Swoje szczególne podziękowania kierujemy do druhów z OSP za pomoc w doręczeniu paczek do mieszkańców. Cieszymy się, że razem możemy zmieniać świat na lepsze. Udowodniliśmy, że wystarczy odrobina zaangażowania, by sprawić potrzebującym wiele radości. Dziękujemy! Wszystkim obdarowanym życzymy zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.”- dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

 

Skip to content