Otwarcie Kompleksu Lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej w Młodzieszynie – 22 maja 2022 r.

Zapraszamy na otwarcie najnowocześniejszego obiektu sportowego w całym powiecie sochaczewskim – Kompleksu lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej w Młodzieszynie, które odbędzie się w niedzielę 22 maja 2022 r. 
 
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 Mistrzostwami Mazowsza w lekkoatletyce dzieci młodszych U-12. Po dekoracji zwycięzców o godz. 13:30 odbędzie się uroczystość otwarcia kompleksu lekkoatletycznego, po czym odbędą się pierwsze Mistrzostwa Powiatu Drużyn Pożarniczych w piłce nożnej. Weźmie w nich udział 8 drużyn reprezentujących wszystkie gminy powiatu sochaczewskiego oraz drużyna KP PSP z Sochaczewa.
Uroczystość uświetnią sportowcy między innymi tacy jak Robert Korzeniowski czy Paweł Fajdek , więc będziecie Państwo mieli okazję do poznania sportowców światowej rangi 
Zachęcamy Państwa do udziału w tak ważnym wydarzeniu dla naszej społeczności lokalnej oraz do zwiedzania obiektu i wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. 
Zapraszamy obywateli Ukrainy do wzięcia udziału w wydarzeniu.
 
Dziękujemy ministrowi Maciejowi Małeckiemu i staroście powiatu sochaczewskiego Jolancie Gonta za objęcie wydarzenia patronatem.
 
Głównym sponsorem wydarzenia jest PKN ORLEN 
 
Skip to content