Od 20 kwietnia ruszyły zapisy do Turnieju Dzikich Drużyn!

Rozpoczęły się zapisy do udziału w jednej z największych tego typu imprez sportowych w Polsce, czyli Turnieju Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek”. Już za ponad miesiąc – 28 maja na boiskach w Chodakowie rozegrane zostaną mecze piłkarskie w kilku kategoriach wiekowych. Uwaga! Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie do 13 maja br., a liczba drużyn jest ograniczona. Warto więc się pośpieszyć – obowiązuje limit 16 drużyn w danej kategorii. Nie czekajcie! Skompletujcie drużyny, wymyślcie niepowtarzalną nazwę. Pobierzcie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY z odpowiednimi załącznikami, ze strony Starostwa – www.powiatsochaczew.pl z zakładki: Turniej Dzikich Drużyn lub przyjdźcie do urzędu Starostwa po wydrukowane już pakiety, wypełnijcie je i dostarczcie do Starostwa Powiatowego w Sochaczewie (ul. marsz. J. Piłsudskiego 65), pok. 109. W ten sposób zgłoście swój zespół.

Uwaga! Każda niepełnoletnia ekipa musi mieć dorosłego opiekuna. A każdy niepełnoletni zawodnik czy zawodniczka zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Turnieju. Konieczna jest też podpisana klauzula RODO dołączona do formularza zgłoszeniowego. Warto też zapoznać się z regulaminem również dostępnym w zakładce TDD na stronie Starostwa.

W tym roku odbędzie się jubileuszowa – 20 edycja rozgrywek, których pomysłodawcą jest poseł Maciej Małecki. Na boisku, w każdej drużynie wystąpi 6 zawodników, w tym bramkarz. Każda drużyna do rozgrywek może zgłosić maksymalnie 10 zawodników. Tym razem, rywalizacja odbędzie się aż w 8 kategoriach:

Drużyny startują w kategoriach wiekowych:

– kat. „SKRZAT chłopcy” – chłopcy ur. w roku 2012  i młodsi;

– kat. „SKRZAT dziewczęta” –  dziewczęta ur. w roku 2010 i młodsze;

– kat. „ORLIK” – chłopcy ur. w 2011, 2010 i 2009 roku;

– kat. „JUNIOR” – chłopcy ur. w 2008, 2007, 2006 roku;

– kat. OPEN mężczyzn;

– kat. OLDBOY – mężczyźni ur. w roku 1987 i starsi;

– kat. „JUNIORKI” – dziewczęta ur. w 2009, 2008, 2007 roku;

– kat. OPEN kobiet – kobiety ur. w roku 2006 i starsze.

Więcej informacji na temat turnieju, regulamin, formularze karty zgłoszeniowe i pozostała dokumentacja dostępna jest na stronie internetowej www.powiatsochaczew.pl  w zakładce Turniej Dzikich Drużyn.

Organizatorami TDD są: Stowarzyszenie Odnowy Sochaczewa „Zamek”, Maciej Małecki poseł na Sejm RP, Starosta Sochaczewski, Burmistrz Miasta Sochaczew. Współorganizacja: MOSiR Sochaczew, Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie, Klub Wolontariuszy CUS Sochaczew. Partnerami TDD są: Osada Puszczańska w Tułowicach, Sklep sportowo-przemysłowy Jerzy Hołoś. Zapraszamy kolejne firmy, podmioty, instytucje i osoby prywatne do współpracy.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Skip to content