W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Nowe wiaty przystankowe

Informujemy mieszkańców o nowych i wyremontowanych wiatach przystankowych. Dbając o naszych mieszkańców korzystających z komunikacji zbiorowej, ich zdrowie i bezpieczeństwo, a w szczególności naszych najmłodszych mieszkańców dojeżdżających do szkół, wykonaliśmy posadowienie nowej wiaty przystankowej przy ul. Długiej w Młodzieszynie, ponadto mając na uwadze walory estetyczne naszej gminy wykonaliśmy na własny koszt wymianę starych uszkodzonych wiat przystankowych w miejscowościach: Młodzieszynek w ilości 2 szt., Radziwiłka 2 szt. oraz Kamion Duży 1 szt.

Mamy nadzieję, że wykonana przez nas inwestycja spełni swoje zadanie zarówno dla naszych mieszkańców chroniąc ich przed ciężkimi warunkami atmosferycznymi a osób, które przejeżdżają przez naszą gminę nie będą odstraszały.

Skip to content