W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Nowe oblicze strażnicy OSP w Młodzieszynie

Prace  w modernizowanej strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej  w Młodzieszynie coraz bardziej widoczne. W bieżącym tygodniu udało się zakończyć termomodernizację budynku, została położona struktura na wcześniej wykonanym ociepleniu. Efekty bieżących prac można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Na realizację inwestycji gmina Młodzieszyn pozyskała z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie dofinansowanie, na „Modernizację strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie” w ramach „Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego”. Dofinansowanie wynosi 60% całej inwestycji.

  • ospw
  • ospd
  • ospe
Skip to content