W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Narodowy Spis Powszechny w gminie Młodzieszyn

Szanowni mieszkańcy, miło nam poinformować o postępach prac w uczestnictwie naszych mieszkańców w Narodowym Spisie Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Według statystyk, nasza gmina pod względem spisanej ludności oraz mieszkań jest na drugim miejscu w powiecie sochaczewskim. Wykaz osobowy mieszańców  pokazuje, iż blisko 90% mieszkańców jest już poprawnie spisana, natomiast z wykazu mieszkaniowego wynika, iż na dzień dzisiejszy spisanych zostało ponad 80% gospodarstw domowych.

Ze względu na zbliżające się wielkimi krokami zakończenie spisu, zachęcamy gorąco osoby, które się nie spisały do dokonania jak najszybciej obowiązku jakim jest udział w Narodowym Spisie.

Spisać można się w bardzo szybko na wiele sposobów:

– samospis internetowy,

– infolinia spisowa, czynna od poniedziałku do niedzieli w godz. 8:00–20:00 pod numerem telefonu: 22 279 99 99,

– za pomocą Rachmistrza Spisowego,

– w Gminnym Punkcie Spisowym.

 

Skip to content