W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 za nami. Wójt Gminy Młodzieszyn dziękuje mieszkańcom za udział

W czwartek 30 września o północy zakończył się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Spis powszechny to podstawowe badanie i źródło danych z zakresu statystyki ludności. Wiedza o ludności, jej strukturze i zróżnicowaniu, jest niezbędna dla sprawnego zarządzania państwem. Także prowadzenie jakichkolwiek skutecznych działań w przestrzeni publicznej wymaga wiedzy i danych statystycznych. Na podstawie uzyskanych danych przedstawiciele administracji publicznej podejmować będą najważniejsze decyzje gospodarcze i społeczne na kolejne lata.

Spisy powszechne realizowane są raz na 10 lat. Z wynikami wcześniejszych badań można zapoznać się na stronie: https://stat.gov.pl/spisy…/narodowe-spisy-powszechne/. Pierwsze wstępne wyniki Narodowego Spisu Powszechnego 2021 zostaną opublikowane już w styczniu 2022 r.
„Z obowiązku spisowego mogliśmy się wywiązać od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. Dziękuję mieszkańcom za udział w spisie, Rachmistrzom za realizację wywiadów,  Gminnym Punktom Spisowym za zaangażowanie i wsparcie spisowe a także wszystkim tym, którzy swoją pracą oraz zaangażowaniem przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia.”- mówi Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk
 
 
Skip to content