Moc atrakcji i świetna zabawa towarzyszyła nam podczas Pikniku Rodzinnego w Młodzieszynie

W niedzielne popołudnie w parku przy Urzędzie Gminy Młodzieszyn odbył się drugi „Piknik Rodzinny”. Dzięki pięknej pogodzie mieszkańcy mogli cieszyć się wspaniałą zabawą.

W dniu pikniku na mieszkańców i gości czekało wiele atrakcji.
O godzinie 15:00 na stadionie gminnym odbyło się cyrkowe show w wykonaniu CYRKU JUREMIX, które cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Prosto ze stadionu przenieśliśmy się do parku przy Urzędzie Gminy Młodzieszyn, gdzie tuż po 17:00 wszystkich zgromadzonych na Pikniku Rodzinnym powitała Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk.
Nie zabrakło na nim darmowych atrakcji takich jak: dmuchańce dla dzieci, tor wyścigowy, dmuchane boisko do gry w piłkę, popcorn, wata cukrowa, malowanie twarzy, warkoczyki, balony, bańki mydlane czy lody.

W programie znalazły się również: pokaz samochodu strażackiego i policyjnego, pomiar ciśnienia i poziomu cukru, przejazd kucykami, punkt Narodowego Spisu Powszechnego
oraz punkty informacyjne dla rolników.

Dużą uwagę przyciągnęła pracownia dawnych zawodów, gdzie na stanowisku garncarza chętni mogli wykonać wyroby z gliny, a także pracowni dawnego druku. Własnoręcznie wykonane gliniane wyroby i druki z chęcią zabierano na pamiątkę do domu.Najmłodsi przymierzali także stroje i zbroje z dawnej epoki.
W trakcie trwania pikniku odbywały się konkursy z nagrodami. Na zgłodniałych czekały punkty gastronomiczne. Nie zabrakło także punktów handlowych z zabawkami.

Prawdziwe szaleństwo poczuliśmy jednak podczas Eksplozji Kolorów. Kolorowe szaleństwo po raz pierwszy ogarnęło naszą imprezę. Szczęśliwe twarze dzieci i młodzieży to dowód na to, że z pewnością powtórzymy atrakcję w przyszłości!

Podczas pikniku po raz pierwszy zaprezentowało się także nowo utworzone Koło Gospodyń Wiejskich z Młodzieszyna „Harde Babki”, które przygotowały wiele znakomitych przysmaków, takich jak ciasta, smalec, ogórki kiszone, czy wyroby wędliniarskie. Dziękujemy za Waszą obecność.
Miło nam było gościć także pensjonariuszy z Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie.

O oprawę muzyczną zadbały zespoły Beautiful i niezawodny CHABER’S, dzięki którym nogi same rwały się do tańca. Świetne nastroje i wspaniała zabawa towarzyszyła nam do późnych godzin nocnych.

Impreza nie byłaby udana, gdyby nie pomoc i współpraca wielu osób odpowiedzialnych za organizację Pikniku Rodzinnego. Dziękujemy OSP z terenu gminy za pomoc w przygotowaniu terenu, za zabezpieczenie przeciwpożarowe, dziękujemy Policji oraz zabezpieczeniu medycznemu za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem. Dziękujemy wszystkim wystawcom za to, że nie bali się pogody i odwiedzili nas zapewniając tym samym wiele atrakcji. Dziękujemy pracownikom technicznym, którzy do końca imprezy byli w gotowości.
Dziękujemy zespołom muzycznym, które zadbały o dobrą zabawę. Dziękujemy Leszkowi Borkowskiemu za wspaniałe poprowadzenie imprezy.

Dziękujemy także naszym mieszkańcom oraz zgromadzonym gościom za obecność!

Do zobaczenia za rok!

GALERIA ZDJĘĆ

Skip to content