W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Młodzi strażacy z Gminy Młodzieszyn w Białym Dunajcu

W dniach 5 – 14 lipca 2016 r. członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z powiatu sochaczewskiego uczestniczyli w obozie szkoleniowo-wypoczynkowym w Białym Dunajcu. Z gminy Młodzieszyn na obóz wyjechało 8 osób, po 2 osoby z każdej jednostki OSP. Obóz szkoleniowo – wypoczynkowy naszych uczestników sfinansowany został przez Wójta Gminy Młodzieszyn. Głównym organizatorem szkolenia i wypoczynku była Ochotnicza Straż Pożarna w Feliksowie, patronami: Oddział Powiatowy i Gminny ZOSP RP w Sochaczewie.

W trakcie obozu realizowano program wypoczynkowy zaproponowany przez Biuro Turystyczne LUTUR. Obejmował on m.in. wycieczki piesze do Morskiego Oka, na Gubałówkę, do Wiktorówki, Jaszczurówki, na Rusinową Polanę oraz spacery tatrzańskimi szlakami. Były też wycieczki autokarowe do Zakopanego i na Słowację. Wypoczynek przeplatany był czterdziestogodzinnymi zajęciami szkoleniowymi. Szkolenie obejmowało wiedzę z zagadnień ogólnych, zapobieganiu pożarom i techniki pożarniczej. Ćwiczenia, szkolenia i pokazy sprzętu specjalistycznego odbywały się dzięki zaangażowaniu druhów z miejscowej OSP w Białym Dunajcu.

Podczas obozowych zajęć przedstawiono w różnych formach zagadnienia profilaktyki antyalkoholowej,  a także wypełniono czas innymi turniejami sportowymi.

Wszyscy obozowicze otrzymali zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, dyplomy i upominki.

Skip to content