W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Konkurs dla szkół – zbieramy puszki i makulaturę

Zbliża się termin zgłoszenia udziału w XVII edycji konkursu na zbiórkę makulatury i puszek aluminiowych organizowany przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie. Odpowiedzialnym za jego przeprowadzenie jest Wydział Rozwoju, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska, partnerami zaś niezmiennie firmy Remondis oddział w Sochaczewie i Eco-Service Sochaczew.

W konkursie mogą wziąć udział placówki oświatowe powiatu sochaczewskiego: przedszkola i szkoły podstawowe.
Wyzwanie polega na zebraniu jak największej ilości makulatury i puszek aluminiowych.
Do wygrania są atrakcyjne nagrody książkowe  i rzeczowe, a dla najlepszych klas (grup) nawet pieniężne – z przeznaczeniem na wypoczynek lub rozrywkę dla młodzieży.

Terminy:
– do 16 września
– przyjmowanie zgłoszeń do wzięcia udziału w konkursie
– do 18 października – przedstawienie sprawozdania z ilości zebranych puszek aluminiowych oraz makulatury.

Zgłoszenia prosimy kierować do Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Sochaczewie lub drogą pocztową na adres: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie – Wydział Rozwoju, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew oraz na e-mail: starostwo@powiatsochaczew.pl.
Więcej informacji na stronie Starostwa Powiatowego pod adresem: www.powiatsochaczew.pl.
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród przewiduje się na listopad br.

Spółka z o.o. Remondis odbierze puszki z każdej ze szkół biorących udział w konkursie na zasadach określonych w porozumieniu. Natomiast spółka cywilna Eco-Service odbierze makulaturę.

Gorąco zachęcamy szkoły do udziału w konkursie!

Skip to content