Zapraszamy na kolejne wakacyjne atrakcje z GOK w Młodzieszynie

Wakacje jak zawsze są pełne atrakcji, wyjazdów, nowych wrażeń kulturalnych. Dla tych, którzy koniec sierpnia spędzają już w domu, Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie ma kilka propozycji.

W niedzielę 23 sierpnia o godz. 16.00 w parku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie przy ul. Walk nad Bzurą odbędzie się plenerowy spektakl Teatru MIMO pt. Komedianci. To zasługa Mazowieckiego Instytutu Kultury, który wraz z teatrami wyrusza do małych miejscowości wspierając działalność gminnych instytucji kultury i organizując różne działania artystyczne na żywo w ramach projektu „MIK dla Mazowsza”. Oczywiście pamiętajmy – podczas wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z pandemią.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny! Wstęp wolny!

W dniach 24-26 sierpnia w godz. 11.00-13.00 zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat na kolejne zajęcia plastyczne w ramach cyklu ARTYSTYCZNE LATO. W poniedziałek będą to zajęcia pt. Obrazy jak malowane – techniką EBRU i nie tylko oraz szkliwienie wykonanych wcześniej prac z gliny, we wtorek Wakacyjna kartka z pamiętnika – metodą scrapbookingu, a w środę Zabawy z filcem.

ARTYSTYCZNE LATO dla młodzieży będzie odbywało się w godz. 14.00 – 16.00.  W piątek 21 sierpnia zapraszamy na kolejne warsztaty makramy – Łapacze snów, a w czwartek 27 sierpnia na Quillingowe wariacje. Jeśli zbierze się grupa możliwe są również warsztaty witrażu – termin do ustalenia.

Zapisy na warsztaty ARTYSTYCZNE LATO (konieczna deklaracja udziału) z opłatą 10 zł za 1 dzień warsztatów trwają. Liczba miejsc ograniczona (max 10 osób). 

W piątek 28 sierpnia GOK organizuje jednodniowy wyjazd dla dzieci w wieku I-VIII klasa Szkoły Podstawowej (bez rodziców!).
Zajęcia z podziałem na grupy wiekowe (rodzeństwo może być razem).

Organizator zajęć: BPT Chopin Marek Lewandowski
Miejsce:
Stodoła nad Bzurą k. Zalewu, ul. Północna 5, Sochaczew
Planowany wyjazd:
o godz. 9.00 spod biblioteki w Kamionie, o 9.10 spod GOK w Młodzieszynie i o 9.20 z Adamowej Góry. Powrót ok. godz. 17.00
Koszt wyjazdu: 45 zł /osoba.

Dzieci  I-III klasa SP MISJA ROBINSON 

Budowanie Szałasów + kamuflaż

Wielobój Strzelecki /nagroda dyplomy + medale dla najlepszych/

Rozstawianie namiotu z pałatek

Obiad 2 daniowy + woda do picia + słodka niespodzianka

Rozpalanie ognia krzesiwem i ustawianie ognisk

 

Dzieci  IV-VIII klasa SP MISJA KOMANDOS

Budowanie Szałasów + kamuflaż

Wielobój Strzelecki /nagroda dyplomy + medale dla najlepszych/. Strzelanie z wiatrówek + zabawy na celność

Rozstawianie namiotu z pałatek

Obiad 2 daniowy + woda do picia + słodka niespodzianka

Zjazd tyrolski 25m

 

Liczba miejsc ograniczona. Jeszcze trwają zapisy. Serdecznie zapraszamy!

Related posts

Skip to content