Jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego

22 listopada, pary małżeńskie, które obchodzą w tym roku jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, zostały zaproszone przez panią wójt, Monikę Pietrzyk do Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie, aby w sposób szczególny uczcić to niezwykłe święto. Na początku, pani wójt powitała wszystkich przybyłych oraz złożyła serdeczne życzenia dostojnym Jubilatom. Głos zabrał również przewodniczący Rady Gminy, pan Sławomir Makowski, który w imieniu swoim i wszystkich radnych gratulował parom tak długiego pożycia małżeńskiego i życzył wielu kolejnych, wspólnych, długich lat w zdrowiu i szczęściu. Dzisiejsze święto uświetnił występ młodzieży szkolnej. Na akordeonie grała i śpiewała Aleksandra Orlińska ze szkoły w Młodzieszynie i Klaudia Janiak z Kamiona.

Szczególnym momentem było uhonorowanie Jubilatów pamiątkowymi medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Znamienici goście otrzymali również kwiaty i kosze prezentowe. Następnie uroczyście został pokrojony okolicznościowy tort oraz wzniesiony toast za zdrowie Jubilatów. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodkie ciasto.

Wszystkim dostojnym Jubilatom serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólne spędzenie wielu ciepłych i przyjemnych chwil.

Skip to content